Новини

Як зупинити відтік медичних кадрів?

В 2018 році в Україні працювало 313,4 тисяч медичних сестер, в 2019 – 296 тисяч, за оперативними даними за перше півріччя 2020 року – їх залишилось 266 тисяч. За півтора року ми втратили майже 50 тисяч медсестер! Такі дані наводить Асоціації медсестер України у відповідь на запит Комітету.

Дефіцит медичних сестер по всій системі охорони здоров’я продовжує зростати.

Медична сестра – це важлива та найбільш численна ланка серед працівників охорони здоров’я. Саме медсестра найбільше часу проводить з пацієнтами і саме від неї залежить процес одужання. В усьому світі це престижна та поважна професія.

А що відбувається в Україні? Чи аналізує міністерство загрозливі тенденції, чи розуміємо ми, яка кількість медпрацівників виходить на пенсію, яка кількість звільняється та виїздить за кордон? Який потенціал заміщення ми маємо за рахунок молодих кадрів? Майже місяць тому я відправив відповідний запит до МОЗ. На жаль, відповіді не отримав.

Я бачу три основні фактори відтоку з професії. Перший – старше покоління виходить на пенсію. Другий – немає притоку молоді до професії. Третій – медсестри середнього віку виїжджають працювати за кордон.

В сусідніх країнах працюють державні програми щодо еміграції та навчання українських медичних сестер. Чехія набирає щороку понад 5 тисяч медсестер з-за кордону, пропонує їм безкоштовне житло та знижку на харчування. Українським медсестрам платять (навіть якщо вони ще не вивчили чеську мову) мінімальну зарплату в 20 тисяч гривень.

Звісно, що не кожен медичний працівник навіть попри високу зарплату зважиться переїжджати працювати за кордон. Це й довготривале оформлення документів, й вивчення іноземної мови, й необхідність оплатити послуги посередника. Та потрібно відзначити, що ми маємо тривожну тенденцію: молодь у професію не йде, старше покоління поступово виходить на пенсію. Це міна уповільненої дії. Якщо держава не змінить підходи до формування кадрового резерву професії, то вже за кілька років в наших лікарнях не буде кому поставити крапельницю пацієнту. Ми можемо втратити ціле покоління середнього медичного персоналу.

Наші сусіди вирішують питання дефіциту медичного персоналу за рахунок українок. А що робити нам?

Середня зарплата медсестер в Україні за 2019 рік складала 4573 грн, в цьому році – близько 5 тисяч.

З 1 вересня заплановане підвищення зарплати медичним працівникам. С середньому лікарі отримають на 3,5 тисячі гривень більше, медсестри – на 2,5 тисячі, молодший медичний персонал – на 1,25 тисяч гривень.

Це вкрай важливий та необхідний крок. Але треба розуміти, що у приватних медичних закладах медичним сестрам сьогодні пропонують 8-10 тисяч гривень на місяць. Тож, вважаю, саме сума 10 тисяч гривень має бути орієнтиром, до якого поступово потрібно прийти.

Однак потрібно розуміти, що лише підвищення зарплат до ринкового рівня замало для того, щоб зупинити відтік медиків з країни. Випускникам медичних навчальних закладів все одно простіше виїхати працювати за кордон і одразу отримати нормальний дохід, ніж в Україні на мізерній ставці початківця набувати досвіду та кваліфікації.

Сьогодні необхідно думати над стимулами, які заохотять молодь йти працювати в українські медичні заклади, розробити відповідні державні програми.

Комітет готовий стати платформою для дискусії щодо вирішення проблеми відтоку медичних кадрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *