Біографія

Михайло Борисович Радуцький — народний депутат України IX скликання, екс-президент клініки ТОВ “Борис”, український підприємець.

Народився 5 грудня 1968 у Києві.

Навчався у Київському вищому медичному училищі ім. П. І. Гаврося, де здобув спеціальність фельдшера швидкої допомоги, а також у Київському національному університеті фізичної культури та спорту за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт», де здобув кваліфікацію магістра з олімпійського та професійного спорту.

У 1987 р. працював фельдшером Київської станції швидкої медичної допомоги. У 1989—1993 рр. займав посаду заступника директора «Київконцерт». У 1993 р. започаткував власний бізнес у медичній сфері. У 1994—2004 рр. — комерційний директор, заступник директора ТОВ «Борис», з 2004 р. — президент ТОВ «Борис».

У 2013 році вийшов випуск російського теле-шоу «Битва екстрасенсів» за участю Радуцького. В ньому екстрасенси намагались прочитати думки з його голови. У 2014—2015 рр. — заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.

З 2015 р. — радник голови КМДА Віталія Кличка.

У минулому — член Вищої Медичної Ради Міністерства охорони здоров’я України.

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу», обраний на парламентських виборах 2019 року, № 18 у списку. Безпартійний.

30 липня 2019 року Президент Володимир Зеленський призначив Радуцького своїм радником (поза штатом).

За місяць до призначення був названий кандидатом на посаду голови комітету з питань охорони здоров’я у Верховній Раді України IX скликання. 29 серпня 2019 року обраний головою комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування у Верховній Раді України IX скликання.

Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Молдова, керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Таїланд.

Голова тимчасової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров’я.